Turkcell SMS ile Kredi Notu Öğrenme

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler için Turkcell tarafından özel bir hizmet sunulmaktadır. Sunulan özel bir hizmet ile birlikte Turkcell SMS ile kredi notu öğrenme imkânı mümkündür. Sunulan imkân ile birlikte vatandaşların Turkcell SMS kredi notu öğrenme yapması mümkünken, yapılacak işlemler ek bir ücretlendirmeye tabidir.

Turkcell SMS ile Kredi Notu Öğrenme

Findeks resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan online işlemlerde kişilerin ücretli üyelik alması gerekirken, kredi notu öğrenme konusunda ücret vermeden herhangi bir bilgiye erişim sağlanması mümkün değildir. Bu açıdan sizler de Turkcell kredi notu öğrenme işlemlerini yaparak, kısa mesaj üzerinden notunuzu öğrenebilirsiniz.

Turkcell SMS ile kredi notu öğrenme işlemlerini yapacak olan kişilerin SMS bölümüne giriş yapması gerekmektedir. 1122’ye kısa mesajın gönderilmesi ile birlikte kişiler bu konuda talep gönderilebilecektir. Turkcell SMS ile kredi notu öğrenme işlemlerinin yapılabilmesi için T.C. kimlik numarası ile birlikte kişilerin doğum yılını kısa mesaj olarak yazarak, 1122’e göndermesi gerekir.

Yapılacak olan talep ile birlikte kişilere kısa mesaj olarak kredi notu bilgisi gönderilecektir bu şekilde yapılacak olan işlemler ile birlikte kişilerin kredi notunu öğrenmesi oldukça kolaydır. Bu açıdan vatandaşlar site üzerinden detaylı bir şekilde işlem yapmasına gerek kalmadan sadece bir telefon ile mesaj gönderilerek, kredi notu öğrenilebilir.