48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi ABank’ta!

ABank (Alternatif Bank) düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte artık ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine çözüme kavuşturmak için gerekli olan nakit desteğini sağlıyor.

ABank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Vade seçeneğiniz için 3 aydan 48 aya kadar tercih yapma olanağı sunan ABank, uygun taksit tutarlı ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. 

Kefil talebinde bulunmayan ABank, sadece Türk Lirası cinsinden ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. Krediniz için gerekli teminatı Hayat Sigortası için uygulaması yapan ABank, acil nakit ihtiyaçlarınız için pratik çözümler üretiyor.

ABank 5 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ABank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapan ABank, aylık 154 Türk Lirası tutarında sabit taksit tutarları ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

ABank 10 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ABank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası’na çıkarttığınızda için aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapan ABank, aylık 308 Türk Lirası tutarında sabit taksit tutarları ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Abank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.