CEPTETEB 5000 TL Kefilsiz Kredi Fırsatı

Acil nakit ihtiyacınızı yerinizden kalkmadan, bankaya gitmeye gerek kalmadan CEPTETEB aracılığı ile temin edebilirsiniz. „CEPTETEB İhtiyaç Kredisi“ ile kefilsiz finansman sağlayabilirsiniz. CEPTETEB’in tüketici kredisine www.cepteteb.com adresinden başvuru yapılabildiği gibi mobil uygulamadan ve internet şubesinden de başvurulabilmektedir.

CEPTETEB müşterisi olmayanlar için; yapılan kredi başvurusu nun ardından, müşterinin belirttiği yer ve saatte banka görevlileri müşteriyi ziyaret ederek gerekli evrakları imzalatmakta ve akabinde müşteri hesabına yatan likiditeyi kullanabilmektedir. CEPTETEB müşterisi olup söz konusu ihtiyaç kredisine başvurulması halinde, banka müşterinin hesabına nakdi geçmekte ve müşteri dilediği zaman kredisini kullanabilmektedir.

Cazip Faiz Oranı İle 36 Ay Vadeli Kredi Olanağı!

CEPTETEB tüketici kredisinde kefilsiz finansman sağlanabilmektedir. Söz konusu kredi ürününde 36 aya varan vade imkanı sunulmakta ve 1.000 ila 20 000 Türk Lirası arasında finansman sağlanabilmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi kapsamında aylık yüzde 1,27 faiz oranı ile finansman sağlanmaktadır. Ayrıca şubesiz bankacılık olduğu için daha düşük faiz oranları yansıtılabilmektedir.

CEPTETEB hızlı kredi uyarınca kredi tahsis ücreti tahsil edilmemektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi sunan CEPTETEB, müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi koşullarından faydalanarak 5 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,27 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri 36 ay vade ile kredi kullanımı gerçekleştirmiş ise kredinin efektif yıllık faiz oranı yüzde 19,9021 olacaktır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi dahilinde kullandığı 5 bin Türk Lirası kredi için müşteri kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) ödemeyecektir. Belirtilen meblağ ve vadede kredi kullanımı için müşteri ortalama olarak 128,08 Türk Lirası sigorta bedeli ödeyecektir. Sigorta bedeli müşteri özelinde farklılık arz etmekte olup söz konusu miktar yaklaşık olarak belirtilmiştir. Net rakamlar müşterinin kredi başvurusu gerçekleştirdiğinde karşısına çıkacak ve onayına sunulacaktır.

26.3.2017 tarihli hesaplamaya göre bilgiler aşağıdaki gibidir;

*         Kredi Miktarı 5.000,00 TL
*         Geri Ödenecek Toplam Kredi Tutarı 6.533,57 TL
*         Sigorta Masrafı 128,08 TL
*         Toplam Masraf 128,08 TL
*         Aylık Akdi Faiz Oranı %1.27
*         KKDF Oranı %15
*         BSMV Oranı %5
*         Yıllık Akdi Faiz Oranı %15,24
*         Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 19,9021

Eğer Kredi Notunuz Uygun Değilse HSBC’den Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Fırsatı Haberimizi de inceleyebilirsiniz.