ICBC Turkey’den Avantajlı Bayram Kredisi


ICBC Turkey, düzenlediği bayram kredisi kampanyası ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak krediyi temin etmenize olanak sağlıyor. İşte ICBC Turkey’in düzenlediği bayram kredisine dair tüm detaylar!

Avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile bayramda tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen ICBC Turkey Bankası, konut teminatı göstererek çekeceğiniz hesaplı kredi için aylık yüzde 1,13 oranında, teminat göstermeden çekeceğiniz hesaplı kredi için de aylık yüzde 1,16 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor. Konut teminatı gösterilen kredilerde 500 bin Türk Lirası’na kadar kredi sağlayan ICBC Turkey bankası, teminat gösterilmeden yapılan kredi başvurularında 100 bin Türk Lirası’na kadar kredi olanağı sağlıyor.

Kampanya kapsamında temin edeceğiniz kredi üzerinden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti talebinde bulunan ICBC Turkey bankası, kampanyadan faydalanmak isteyenlere vade süreci boyunca hayat sigortası uygulaması da gerçekleştiriyor.


 

10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey Bankası’ndan 10 bin Türk Lirası tutarında teminatsız hesaplı kredi başvurusu gerçekleştirmeniz halinde 12 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,19 oranında faiz uygulaması yapılırken, 48 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,16 oranında faiz uygulaması yapılıyor. Bu faizler eşliğinde 12 ay vadede aylık taksit tutarınız 913 Türk Lirası’na, 48 ay vadede ise aylık taksit tutarınız 287 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtasıyla bütçeniz için en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.