ING Bank’tan 120 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi

Senelerdir kendi evinin sahibi olmak için hayal kuran ancak yeterli tutarda nakitleri olmayan müşterileri için ING Bank uygun faiz oranları ile konut kredisi sunuyor.

ING Bank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,08’den başlıyor. Faiz oranları müşterilerin temin ettikleri finansman tutarına ve düzenlenen ödeme planlarının sürelerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.  6 aya kadar olan tüm konut kredisi ödemelerinde yüzde 1,09 oranında, 6 aydan 60 aya kadar olan ödemelerde yüzde 1,08 oranında, 60 aydan 120 aya kadar olan ödemelerde ise yüzde 1,12 oranında faiz uygulanmaktadır.

Müşterilerinin bütçelerine en uygun ödeme planlarını hazırlayan banka, her ay eşit tutarlı ödemelere ek olarak eşit anapara ödemeli, ara ödemeli ve artan-azalan tkasit tutarları ile ödemeler olmak üzere 4 farklı türde daha ödeme planı sunulmaktadır.

ING Bank konut kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvurusu sırasında bireylerin çalışma durumlarını ve aylık gelirlerini gösteren gelir belgesine ek olarak nüfus cüzdanlarını, satın alacaklara eve ait belgeleri ve ikametgah belgesini getirmeleri gerekmektedir.

90.000 TL Konut Kredisi

ING Bank konut kredisi kapsamında 120 ay vadeli ödeme planı ile 90 bin TL değerinde finansman alan bireylerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı bin 367,25 TL olmaktadır. Yüzde 1,12 faiz oranı ile kredi sonunda ödenecek toplam miktar 164 bin 070,52 TL’ye tekabül etmektedir. Banka kredi dosya masrafları için temin edilen finansman miktarının en fazla binde beşi kadar da kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. 90 bin TL için kredi tahsis ücreti 450 TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 14 Kasım 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE