Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Fırsatı

Aktif Bank’ın N Kolay Kredi ürünü ile nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. Bankaya gitmeye gerek kalmadan, sıra beklemeden, hafta sonu, hafta içi, akşam, sabah fark etmeden istediğiniz zaman kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank N Kolay Kredi ile kolay, hızlı, zahmetsiz bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Kredi skoru düşük olup, farklı bankalardan finansman sağlayamayan, Aktif Bank ile yeni tanışan müşteriler N Kolay Kredi ürünü ile likidite edinebilmektelerdir. Anında kredi hizmeti olan N Kolay Kredi ürünü kapsamında banka 2 bin ile 25 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir. Kredi dahilinde vadelendirme 3 ay ile 48 ay arasında gerçekleştirilebilmektedir. N Kolay Kredi uyarınca Aktif Bank kredi tahsis ücreti talep etmektedir ve kredi tahsis ücreti kullanılan finansman tutarının binde 5’i oranındadır.

5 Dakikada Kredi Hesapta!

Banka kredi tahsis koşulu olarak sigorta yaptırmayı zorunlu tutmamış, müşterinin talebine bırakmıştır. Aktif Bank’ın online kredi hizmeti olan N Kolay Krediye, Aktif Bank İnternet Şubesi’nden başvuru yapıp 5 dakikada kredinizi hesabınızda görebilirsiniz. Anında hesaba geçen krediyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. N Kolay Kredi kapsamında 24 ay vade ile 2 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,79 faiz oranından faydalanabilecektir.

Aktif Bank kredi tahsis bedeli olarak 10 Türk Lirası tahsil edecek olup, müşteri 107,52 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Kredinin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 29,7274 olacaktır. Aynı meblağı 48 ay vade ile kullanan müşteri yine aylık yüzde 1,79 faiz oranından yararlanacak olup aylık 67,18 lira civarında taksitlerle ödeyecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 29,4294 olacaktır. N Kolay Kredi dahilinde müşterilerin kredi notuna göre uygulanan faiz oranları da değişebilmektedir.

Aktif Bank’ın hızlı kredisi N Kolay Kredi’nin diğer koşullarını öğrenmek, kredi notunuz hakkında bilgi almak ve finansman sağlamak istiyorsanız Aktif Bank İnternet Şubesi’ni ziyaret edebilir, Aktif Bank Telefon Destek Hattından yardım alabilirsiniz.

Ayrıca Düşük Kredi Notu Olana Aktifbank’tan Tanışma Kredisi Fırsatı  başlıklı haberimizi de inceleyebilirsiniz.