QNB Finansbank 8 Yaşına Kadar Taşıtlara Kredi Sağlıyor

QNB Finansbank, 48 aya varan vade seçenekleri ve ekonomik faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte QNB Finansbank’ın sunduğu taşıt kredisine dair tüm detaylar!

Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de 8 yaşına kadar olan otomobiller için finansman olanağı sağlayan QNB Finansbank, satın aldığınız otomobilin yaşına göre ödeme planı oluşturuyor. 5 yaşına kadar olan otomobiller için 48 aya varan vade seçenekleri olanağı sağlayan QNB Finansbank, 6 yaşındaki otomobiller için 48 ay, 7 yaşındaki otomobiller için 36 ay, 8 yaşındaki otomobiller için 24 ay vade seçeneği sunuyor. QNB Finansbank’tan sıfır otomobil alımında kullanacağınız taşıt kredisi ise yine 48 ay vade üzerinden bir ödeme planına kavuşturuluyor.

Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen taşıt kredisi, taşıt ücretinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’sine tekabül edecek şeklide temin edilebiliyor. Sıfır kilometre otomobillerin proforma fatura değerine göre hesaplanan kredi, ikinci el otomobillerde ise kasko değerine göre hesaplanarak temin edilebiliyor.

Kefil şartı bulunmayan taşıt kredisinde satın aldığınız otomobil üzerine ipotek tesisi olarak teminat gösterebiliyorsunuz. Aynı zamanda meydana gelecek kasko, sigorta, kredi tahsis ücreti gibi kredi masraflarınızı da kredi uzunluğunca vadelendirerek taksit taksit ödeme yapabiliyorsunuz.

Siz de hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmak için size en yakın QNB Finansbank şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret edebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak sizin ve bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.