QNB Finansbank’tan Bir Telefonunuza Kredi Olanağı!

Telefondan ihtiyaç kredisi alabilmek QNB Finansbank’ın yeni kampanyası ile artık çok kolay. Bu kampanya kapsamında haftanın her günü, üstelik 24 saat boyunca ihtiyaç duyulan her an tüketici kredisi alınabilmektedir.

En hızlı kredi kampanyalarından olan bu fırsat ile QNB Finansbank müşterilerini memnun etmek amacında. Telefondan ihtiyaç kredisi alınabilen söz konusu kampanyada bin ila 30 bin Türk Lirası tutarında kredi kullanılabilmektedir. Kredi kampanyası uyarınca kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 30 bin liradır.

Faiz Oranı Sabit Aylık Yüzde 1,39!

QNB Finansbank bu kredi için tek faiz oranını tayin etmiştir, faiz oranı çekilen kredi meblağına yahut kredi vadesine göre değişmemektedir. Faiz oranı sabit aylık yüzde 1,39’dur.

Kullanılan kredi geri ödemelerini 48 aya varan vadelerle yapmak mümkündür. Banka kampanya kapsamında müşterinin ödeme planına göre 12, 36, 48 ay vade imkanı sunmaktadır. Vade seçeneklerine göre aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile kullanılan tüketici kredisinin taksit ödemeleri farklılık göstermektedir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek azami meblağ olan 30 bin Türk Lirası  kredi kullanımında müşteriler 48 ay vadede her ay takribi 925 lira taksit ödemesi yapacaktır.

Söz konusu kampanya uyarınca telefondan kredi kullanmak isteyen müşteriler; haftanın 7 günü 24 saat boyunca 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvuru yapabilmektedirler. Yapılan başvuru onaylandığı takdirde söz konusu meblağ anında müşterinin hesabına yatmaktadır.