Vatan Bilgisayar Fibabanka Alışveriş Kredisi

Küçüğünden büyüğüne elektronik cihazlar gün geçtikçe daha da değerli ve pahalı hale geliyor. Bu artışa eşit seviyede alım kolaylığı ise maalesef elektronik eşyaları alırken kredi kartı kullanımının yasak olması ve taksit seçeneklerinin oldukça kısıtlı olması sebebiyle artmıyor.

Ancak son yıllarda büyük teknoloji ve alışveriş firmaları, bankalarla anlaşma yoluna giderek hem devletin kabul edeceği, hem de alış kolaylığı sağlayacak bir yol geliştirdiler; alışveriş kredisi. Bu kredi, elektronik eşya alacağınız firmanın anlaşması bulunan bankayla anlaşmanızı gerektirmektedir. Tıpkı araç veya ev kredisi gibi elektronik eşya kredisi de değişen piyasaya paralel olarak gelişmekte. Ülkemizin en güvenilir elektronik eşya firmalarından olan Vatan Bilgisayar da Fibabanka ile anlaşmaya giderek müşterilerine alışveriş kredisi çıkarma konusunda yardımcı olmaktadır. Birçok büyük ve kurumsal satış markaları da farklı bankalarla çalışmakta ve bu yolu farklı yollarla geliştirmeye çalışmaktadır. Burada müşterinin anlaşacağı satıcı firma değil, alışveriş kredisi çekmek istediği bankadır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi Başvurusu

Temmuz ayının sonuna kadar tüm cep telefonlarında faizsiz 8 taksitle alışveriş kredisi çıkmaktadır. Başvurmak için telefonunuzdan mesaj atarak önce limitinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Büyük harfler ile VATAN yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp 3422’ye kısa mesaj atıp biraz bekledikten sonra onay gelmesi halinde Vatan Bilgisayar şubelerine giderek limitiniz dahilinde istediğiniz telefonu seçip satın alabilirsiniz. Kredi kartına gerek kalmadan taksitli alışveriş yapmak için iyi bir yoldur.

Vatan Bilgisayar’da Fibabanka alışveriş kredisinden her tüketici yalnızca bir kez faydalanabilir. Banka müşteriden kredili mevzuat hesabının açılmasından sonra 30 gün içerisinde otomatik fatura ödeme talimatı verilmesini talep eder. Eğer bu süre içinde otomatik fatura ödeme talimatı verilmezse Fibabanka müşterisine tek seferlik 79 TL ceza vermektedir.

Vatan Bilgisayar Kredi Sonrası Cayma Hakkı

Vatan Bilgisayar, ülkemizin en güvenilir elektronik eşya satıcı firmalarından biridir. Müşteri memnuniyetine önem veren Vatan Bilgisayar, iade işlemlerinde de müşterisinden yana olur ve 14 günlük sebepsiz cayma hakkı verir. Tüm sözleşme ve imzaları iptal ederek müşteri güvenliği sağlanır.