ABank VOV Hesap İle Mevduatınıza Yüksek Faiz Fırsatı!

ABank’ın vadeli mevduat hesabı VOV Hesap ile birikimlerinize değer katabilir ayrıca vadesiz hesapta olduğu gibi vade bozulmadan para çekme rahatlığını elde edebilirsiniz. VOV Hesap’ta ABank hoşgeldin faizi ile müşterilerine 60 gün boyunca daha çok kazandırmaktadır.

Hoş geldin faizi hesabın açılış tarihinden itibaren 60 gün boyunca geçerlidir ve yıllık yüzde 12,50’dir. VOV Hesabın açılışından 60 gün sonra yıllık faiz oranı standart faiz oranı olan yüzde 10,50’ye düşmektedir. VOV vadeli hesabı Türk Lirası, Dolar ve Euro para birimlerinden açılabilmektedir. Söz konusu faiz oranı Türk Lirası için olup Dolar için yıllık faiz oranı yüzde 2; Euro için ise yüzde 1,50’dir.

Hesapta Minimum 2 Bin Türk Lirası Bulunmalı!

ABank’tan açılacak VOV Hesap tek bir döviz biriminden olabilmektedir. Hesap para olmadan da açılmaktadır fakat söz konusu hoş geldin faiz oranının işlemesi için hesapta olması gereken paranın alt ve üst limiti vardır. VOV Hesapta hoş geldin faizinden yararlanmak için hesapta minimum 2 bin Türk Lirası olmalıdır. Faiz maksimum 500 bin Türk Lirası’na kadar uygulanabilmektedir. Dolar ve Euro için ise minimum 2 bin Dolar/ Euro maksimum 200 bin Dolar/ Euro’ya faiz işlemektedir.

VOV Hesap ile müşteri vadesiz hesabından yaptığı işlemlerin tamamını hiçbir kısıtlama olmaksızın aynı şekilde yapabilmektedir. Havale, EFT, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri gibi bireysel işlemeleri vade bozulmadan yapabilmektedir. Ayrıca VOV Hesabın tanımladığı vadesiz mevduat hesabını müşteri ATM’den görüntüleyebilmekte ve para çekme- yatırma gibi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Abank’ın VOV vadeli hesabına saat 17.00’dan sonra müşterinin para yatırması durumunda, hesaba yatırılan paraya ertesi gün faiz işlemeye başlamaktadır. Ayrıca VOV Hesaba akşam 5’ten sonra yatırılan para ile herhangi bir işlem yapılamamakta, işlem yapılmak istenen para vadesiz hesaptan kullanılabilmektedir.