HSBC Modern Hesap İle Mevduatınıza Yüksek Getiri Olanağı Tanıyor!

HSBC Modern Hesap ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Hoşgeldin faiz oranı ile birikimlerinize yüzde 10 değer katabilirsiniz. HSBC Modern Hesap’ta „hoşgeldin faizi“ olan yüzde 10 faiz oranı ile müşteriler alt limiti 2 bin Türk Lirası olan mevduat hesaplarındaki paralarını risksiz artırabilmektedirler.

Müşteriler modern hesap ile vade bozdurma sıkıntısı olmadan para çekip yatırma haklarına sahiptirler. Mevduat hesabı ile internet bankacılığı, EFT ve havale işlemleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Ayrıca müşteriler modern hesap ile fatura ödeme talimatı verebilmektedirler. Modern hesapta ilk aya özel hoşgeldin faizi olan yüzde 10’u sürekli kılmak için müşteriler HSBC Advance Dünyası’na giriş yapabilmektedirler.

İlk Aya Özel Oran Yüzde 10!

HSBC Advance Dünyası’na giriş yapmayıp yalnızca ilk aya özel yüzde 10’luk faizden yararlanan müşteriler için, sonraki aylarda standart faiz oranı olan yüzde 7,5 kullanılacaktır. Modern hesap Türk Lirası cinsinden açılmakta ve müşteriye alt limit sunulmamaktadır. Modern hesap ile müşteri, havale, EFT, kredili maaş hesabı (KMH) tanımlama, para yatırma ve çekme gibi günlük işlemlerini yapabilmektelerdir. Modern hesapta günlük faiz uygulanmaktadır. Müşterinin modern hesaptaki parasına faiz işlenebilmesi için minimum 2 bin Türk Lirası olması gerekmektedir. 2 bin Türk Lirası’nın üzeri için faiz uygulanırken 2 bin Türk Lirası’nın altında kalan meblağ ise vadesiz mevduatta kalarak faiz uygulanmamaktadır.

Modern hesapta faiz uygulanacak maksimum meblağ 100 bin Türk Lirası’dır. 100 bin Türk Lirası’nın üzerindeki miktar için faiz uygulanmamaktadır. Hoşgeldin faiz oranı olan yüzde 10, müşteri modern hesap açtığı andan itibaren 1 ay süre ile günlük olarak işlemektedir ve yıllık brüt faiz oranını ifade etmektedir. 30 günün ardından müşterinin modern hesabına standart faiz oranı olan yüzde 7,5 uygulanmaktadır. Ayrıca hoşgeldin faiz oranından müşteriler bir defaya mahsus olmak üzere yararlanabilmektedirler.