ICBC Bank Vadeli Hesaplarla Mevduatınıza Yüksek Getiri Fırsatı Sunuyor!

Mevduat sahibi müşteriler, paralarını değerlendirmek için en iyi yöntemi bulmaya gayret ediyorlar. Zira para kazanması zor ve zahmetli bir iş iken, değişken piyasa koşullarında paranın değer kaybetmesi anlık bir olay. ICBC Bank sunduğu vadeli hesaplarla müşterilerinin mevduatlarının değerlenmesine yardımcı oluyor. Banak vadeli hesaplar için 2 farklı kampanya duyurdu.

Yeni Müşteri Kampanyası

ICBC Bank; Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro para cinsi için “Yeni Müşteri Kampanyası” dahilinde kendisinden “yeni” hesap açtıracak müşterilerine yüksek faiz oranı fırsatı sunuyor. Banka, müşterilerinin Türk Lirası, Dolar, Euro birikimleri için 32 – 45 gün vade aralığı ile sınırlı olmak üzere yüksek faiz imkanı tanıyor. Yeni Müşteri Kampanyası süresi boyunca; söz konusu vade aralığında geçerli olmak üzere; Türk Lirası Vadeli Mevduatlar için yüzde 11,50, Amerikan Doları cinsinden mevduatlar için yüzde 3,50 ve Euro cinsinden vadeli mevduatlar için ise yüzde 1,75 faiz oranı uygulanmaktadır. Banka, bahse konu faiz oranlarını bütün meblağlar için uygulamamakta olup, her para cinsinden üst limit tayin etmiştir. Bu limitler; Türk Lirası için 500 bin TL, Amerikan Doları ve Euro için ise 250 bin USD / EUR’dur.

Mevduatınıza İnternet Şubesi Fırsatı Kampanyası!

ICBC Bank, müşterilerinin internet şubesi kullanması durumunda internet bankacılığına özel faiz oranları sunmaktadır ve bu kampanya dahilinde “ilk” müşteri olma şartı da aranmamaktadır. Kampanya dahilinde banka tarafından Türk Lirası mevduatları için yüzde 10,25 faiz oranı uygulanırken, Amerikan Doları mevduatı için yüzde 2,50 ve Euro için de yüzde 1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. Bahse konu faiz oranlarını değiştirmek ICBC Bank’ın yetkisinde olduğu için, vadeli mevduat hesabı açılırken güncel faiz oranlarına dikkat etmek önem arz etmektedir.