Zap Hesap İle Para Biriminizi Değiştirerek Yatırım Yapın

Anadolu Bank, sunduğu Zap Hesap hizmeti ile birlikte yatırımlarınızı döviz cinsleri arasında değiştirerek biriktirmenize olanak sağlıyor. İşte Zap Hesap’a dair tüm detaylar!

Anadolu Bank, biirkimleirnizi mevduatlı hesap içerisinde değerlendirirken, vade sonu bekleme derdi olmadan Türk Lirası, Amerikan Doları ve Avro arasında para birimi değişikliği yapmanız olanak sağlıyor. Yapılan bu para birimi değişikliği esnasında herhangi bir faiz kaybı yaşatmayan Anadolu Bank, döviz kurlarında meydana gelen hareketlerden faydalanarak birikimlerinizi katlamanıza olanak sağlıyor.

Günlük faiz işlemi uygulanan Zap Hesap’ta herhangi bir faiz kaybı yaşamadan, döviz kurlarındaki hareketleri takip ederek ciddi anlamda bir getiri sağlayabilirsiniz. Bu getiri ile dilersiniz yatırımlarınızı büyütebilir, dilerseniz de yeni yatıırmlar için kaynak olarak kullanabilirsiniz.

Türk Lirası, Amerikan Doları ve Avro arasında geçiş olanağı sağlayan Zap Hesap’a sahip olmak için, size en yakın Anadolu Bank şubesini ziyaret edebilir, kimliğiniz ile birlikte bir Zap Hesap sahibi olabilirsiniz.

Zap Hesap Limitleri

Zap Hesap sahibi olabilmeniz için hesap açımında en az 100 bin Tük Lirası ya da 40 bin Amerikan Doları ya da 35 bin Avro’nun hesabınızda olması gerekiyor. Aynı zamanda açtığınız hesabın en az 32 gün boyunca açık kalması gerekiyor. Hesap açılış tarihinizden 32 gün sonra, hesabınızı Zap Hesap olarak kullanabilir, anlık döviz hareketlerinin takibini gerçekleştirerek birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.